Opcje przeglądania

LEGO® DOTS! to zupełnie nowe podejście do kreatywnej zabawy, która łączy w sobie niezrównaną jakość LEGO, możliwość kreatywnego tworzenia oraz tak uwielbiany przez dzieci aspekt kolekcjonowania. Zapraszamy do wspólnej zabawy z LEGO DOTS!

DOTS!

Witaj w kolorowym świecie kreatywnej zabawy zestawami LEGO® DOTS!  Wzywamy wszystkich miłośników sztuki i prac ręcznych! Zestawy LEGO® DOTS otworzą przed Wami kolorowy świat kreatywnej zabawy.

Dzieci będą mogły wyrażać swoje myśli i uczucia na różne sposoby dzięki bransoletkom i elementom, które można składać, projektować i dekorować wciąż od nowa. W tych zestawach nie ma żadnych zasad tylko puste podstawki, kolorowe płytki i dziecięca wyobraźnia. Miłośnicy prac ręcznych mogą w parę chwil stworzyć nowe dzieło, a potem w dowolnej chwili przerobić je na coś zupełnie innego.

Zestawy spodobają się dzieciom i innym fanom rękodzieła. Dzieci mogą tworzyć projekty dla domowników lub znajomych! Wymyślanie projektów daje dzieciom wiarę we własne siły. Płytki pozwolą dzieciom wyrażać siebie na różne sposoby. Zestawy LEGO® DOTS pozwalają dzieciom rozwinąć kreatywność poprzez zabawę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl