Inni Klienci kupili również

LEGO® Duplo®  to seria klocków konstrukcyjnych stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach od 1,5 roku życia do 5 lat. Duże, solidne elementy są idealnie dopasowane do małych rączek maluszków dzięki czemu LEGO® Duplo® stanowią idealną zabawkę wspomagającą rozwój zdolności manualnych dzieci.

 

DUPLO®

10874 LEGO® DUPLO® - Pociąg parowy 10874 LEGO® DUPLO® - Pociąg parowy
Producent: LEGO
Cena:

282,90 zł

szt.
zobacz więcej
10882 LEGO®DUPLO® - Tory kolejowe 10882 LEGO®DUPLO® - Tory kolejowe
Producent: LEGO
Cena:

76,90 zł

szt.
zobacz więcej
10930 LEGO®DUPLO® - Buldożer 10930 LEGO®DUPLO® - Buldożer
Producent: LEGO
Cena:

37,90 zł

szt.
zobacz więcej
10947 LEGO® Duplo - Race Cars 10947 LEGO® Duplo - Race Cars
Producent: LEGO
Cena:

199,90 zł

szt.
zobacz więcej
10956 LEGO® Duplo - Park rozrywki 10956 LEGO® Duplo - Park rozrywki
Producent: LEGO
Cena:

459,90 zł

szt.
zobacz więcej

Klocki LEGO® DUPLO®  to duże klocki, które otwierają przed przedszkolakami świat wielkich możliwości oraz nieograniczonej i ciekawej zabawy! To dzięki drobnym szczegółom, klocki DUPLO® są naprawdę WIELKIE. Żywe kolory, piękne postacie i pełne bezpieczeństwo produktów gwarantują długą i ciekawą a co najważniejsze bezpieczną zabawę. Szeroki zakres tematyczny zestawów LEGO® Duplo umożliwia dobór produktu indywidualnie dopasowanego do potrzeb każdego malucha.

Dzięki serii LEGO® DUPLO®   do wody, maluchy mogą bawić się z również podczas kąpieli. Pluskanie się w wannie również może być ciekawie spędzonym czasem.

Zestawy LEGO® DUPLO®  są tworzone z myślą o małych dzieciach, a dodatkowo służą rozwijaniu takich umiejętności, jak pewność siebie, wyrażanie siebie, a także odporność na niepowodzenia.
Pierwsze 3 lata życia to czas, kiedy mózg malucha rozwija się bardzo szybko, a głównym czynnikiem wspierającym ten rozwój jest radość dziecka. Dzięki zabawie z klockami DUPLO®  dzieci będą dorastały szczęśliwsze i zdrowsze, ponieważ wykształcą odpowiednią podstawę umiejętności, która będzie im służyć całe życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl