Opcje przeglądania

LEGO® Hidden Side to niezwykłe połączenie zestawu konstrukcyjnego z zabawką techniczną oraz grą, która wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną. Dzieci mogą zbudować wielowarstwowy model, a następnie przy pomocy bezpłatnej interaktywnej aplikacji urządzić polowanie na duchy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W LEGO® Hidden Side świat realny miesza się z wirtualnym. Tryb dla wielu graczy pozwala doświadczyć rzeczywistości rozszerzonej Hidden Side w zupełnie nowy sposób. Jeden z graczy wciela się w łowcę, a pozostali biorą na siebie role duchów.

Pobierz najnowszą wersję aplikacji dla systemu iOS lub Android, by cieszyć się zabawą w rzeczywistości rozszerzonej razem ze znajomymi. Zupełnie nowy tryb gry wieloosobowej w aplikacji LEGO® Hidden Side zapewnia dynamiczne współzawodnictwo, do którego dzieci będą wciąż wracać.

Dzięki zestawom LEGO® Hidden Side dzieci czerpią radość z tradycyjnej zabawy klockami LEGO®, która wprawia w ruch wyobraźnię. Jednocześnie eksperymentują z fascynującymi możliwościami, które niesie ze sobą nowoczesna technologia. Dzieci mogą budować, przebudowywać i dobrze się bawić zarówno z aplikacją do rzeczywistości rozszerzonej, jak i bez niej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl