LEGO® Friends to urocza seria przygotowana przez Firmę LEGO specjalnie dla dziewczynek w wieku od 5 do 12 lat. Fabuła serii osadzona jest w pięknym miasteczku Heartlake City gdzie czas płynie na zabawie, rozmowach i licznych atrakcjach. Głównymi bohaterami LEGO Friends są: Stephanie, Emma, Andrea, Mia, Olivia, Aliya, Paisley, Leo, Liann, Zac, Olly, Autumn i Nova.

Friends

41688 LEGO® Friends - Magiczny wóz 41688 LEGO® Friends - Magiczny wóz
Producent: LEGO
Cena:

199,90 zł

szt.
zobacz więcej
41719 LEGO® Friends - Mobilny butik 41719 LEGO® Friends - Mobilny butik
Producent: LEGO
Cena:

49,90 zł

szt.
zobacz więcej
41724 LEGO® Friends - Dom Paisley 41724 LEGO® Friends - Dom Paisley
Producent: LEGO
Cena:

168,50 zł

szt.
zobacz więcej
41730 LEGO® Friends - Dom Autumn 41730 LEGO® Friends - Dom Autumn
Producent: LEGO
Cena:

311,90 zł

szt.
zobacz więcej
41735 LEGO® Friends - Mobilny domek 41735 LEGO® Friends - Mobilny domek
Producent: LEGO
Cena:

283,90 zł

szt.
zobacz więcej

Zestawy LEGO® Friends zawierają pełne życia postacie i pomysłowe miejsca, które zachęcą dziecko do wymyślania własnych historii. Dzięki zestawom LEGO® Friends dzieci mogą bez reszty oddać się swoim pasjom, a ich wyobraźnia rozwinie się w mieście Heartlake.

Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób, aby wspomóc rozwój dziecka, a dzięki zestawom LEGO® Friends dzieci, zwłaszcza dziewczynki powyżej 6 roku życia mogą rozwijać różnego rodzaju umiejętności oraz wzmacniać świadomość emocjonalną. Dzieci mogą bawić się przeuroczymi małymi laleczkami, zwierzętami i pojazdami  w przeróżnych miejscach, na przykład na targu lub na plaży. W szerokiej ofercie zestawów znajdują się też takie, które zwrócą uwagę dziecka na ekologię i dbanie o środowisko - sadzenie drzew, ochronę zwierząt, a także pojazdy elektryczne.

Seria LEGO® Friends to zabawki dla chłopców oraz dziewczynek. Dzieci pokochają odkrywanie i kolekcjonowanie różnych zestawów LEGO® Friends z laleczkami. Dodatkowym atutem LEGO® jest to, że można łączyć ze sobą różne zestawy i tworzyć nową, własną okolicę Przyjaciół do zabawy.

W 2023 roku seria LEGO® Friends przeszła "re-launch" w wyniku czego nowe zestawy Friends posiadają nowy wzór opakowania w zmienionej kolorystyce. Grupa przyjaciół poszerzyła się także o nowe postacie - aż 8 nowych bohaterów wkracza do świata LEGO® Friends. Zestawy odnoszą się do codziennych pasji dziewczynek takich jak zwierzęta, sztuka, gry i muzyka. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl